או השאר פרטים ונחזור במהרה:

שם

טלפון

מעבדת מחשבים אבן גבירול

מעבדת מחשבים אבן גבירול – כיסוי מלא של פתרונות למחשב שלך

מעבדת מחשבים אבן גבירולמעבדת מחשבים יכולה להחזיר את המחשב שלך לתפקוד תקין. אין זה משנה אם המחשב שלך נפגע ברמת החומרה שלו או אם ישנה בעיה אשר אינה ברורה לך וגורמת לאיטיות ולכך שחלק מהתוכנות לא עובדות, מעבדת מחשבים אבן גבירול עומדת לרשותך ותוכל לבצע את הטיפול ביסודיות ומהירות.

5 סיבות להביא את המחשב אל מעבדת מחשבים תל אביב

  1. שבר – שבר במסך המחשב או במחשב עצמו יכול להיות סיבה טובה להגיע אל מעבדת מחשבים תל אביב. השברים נפוצים בעיקר במחשבים ניידים אך יש גם מצבים בהם המחשב הנייח נפגע.
  2. איטיות – איטיות של המחשב יכולה להיות סימן לכך שמשהו לא בסדר וזאת מעבר לעובדה שקשה לעבוד מול מחשב שמגיב תוך זמן רב. במעבדה מקצועית אפשר לבדוק מה גורם לבעיה ולטפל בכך.
  3. בחירת תוכנה – אם יש לך ספקות בין תוכנות שונות אשר יכולות לשמש אותך אך יש לך ספקות איזו תוכנה מתאימה למחשב שלך, טכנאי מחשבים בתל אביב יוכל לסייע לך וזאת לאחר שיבין את הצרכים שלך והיכולות של המחשב.
  4. גיבוי – על המחשב שלך יכולות להיות תמונות ויכולים להיות מסמכים אשר חשובים לך. אם לא ביצעת גיבוי ואם אין לך ידע כיצד לבצע אותו, מעבדת מחשבים אבן גבירול תהיה הכתובת להבטיח שמירה על המידע שלך.
  5. מידע שנעלם – לא פעם אנשים אשר עובדים על המחשב נתקלים במצב של "היעלמות" מידע, קבצים ותוכנות. הסיבות לכך יכולות להיות שונות אך הטכנאי שיבדוק את המחשב יוכל למצוא את המידע ולשחזר את החומר החשוב לך.

מתי יש לבצע פירמוט מחשב נייד

פירמוט המחשב כולל הורדה של התוכנות השונות והמידע והעלאה של כל אלו מחדש. הסיבה לבצע את הפעולה היא חידוש של המחשב. לאורך השימוש היום יומי, המחשב נדבק בווירוסים, תוכנות שונות משאירות "שאריות" באזורים שמכבידים על המחשב ולעתים קבצים נשמרים בשני מקומות שונים. כל אלה גורמים לכך שהשימוש במחשב איטי ולא ידידותי.

הפירמוט יכול להיות חלק בלתי נפרד מהתיקון של המחשב והוא יכול להיות טיפול בפני עצמו. הטכנאי אשר יבצע את הפעולה ידאג מראש לגבות את כל התוכן, לאחר מכן ינקה את המחשב ויחזיר את התוכנות והקבצים הרצויים. פירמוט מחשב נייד יכול לשמור עליו לאורך זמן ולהעניק לך סביבת עבודה ידידותית יותר וזאת כל עוד הוא מתבצע במקצועיות.

מעבדת מחשבים אבן גבירול העונה לצרכייך

תיקון מחשבים יתבצע במעבדה המתמחה בתחום ושיכולה לתת מענה למחשב שלך. כבר בשיחת הטלפון הראשונה באפשרותך לברר כי המעבדה מתמחה במחשב מהחברה שיש לך ואפשרות לבדוק כי יש לה חלקי חילוף במידת הצורך. העבודה של המעבדה היא לאתר את הבעיה (אם לא מדובר בדבר הנראה לעין כמו מסך שבור) ולהחזיר לך בזמן הקצר ביותר את המחשב כך שהעבודה שלך לא תיפגע.

ככל שהמחשב שלך שימושי יותר, כך יהיה לך חשוב לבצע תיקון מחשבים ניידים במהירות, אך המהירות לא יכולה לבוא על חשבון היעילות.

נשמח לעמוד לרשותךמעבדת מחשבים אבן גבירול - שירות אדיב ומקצועי

מעבדת מחשבים אבן גבירול עומדת לרשותך ומבטיחה לך טיפול מדויק ומקצועי למחשב שלך בדיוק על פי הצורך. אנו מזמינים אותך להגיע אלינו לפני קניית מחשב חדש, לטיפולי תחזוקה ובמקרה ויש לך צורך להחליף חלק מהחומרה ולטפל בתוכנה. צוות מקצועי ומנוסה עומד לרשותך וישמח להעניק לך שירות מהיר ויעיל.