מה מיוחד בתיקון מחשב אפל

hardware

מה מיוחד בתיקון מחשב אפל

 

מחשבי מקינטוש של אפל מותאמים לעבוד בעיקר בתוכנות ייחודיות כמו תוכנות עיצוב גרפי ולכן קיים קהל שבוי בהיקף נרחב אשר משתמש רק בסוג זה של מחשבים לעבודה השוטפת.

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

במקומות עבודה רבים קיימות מחלקות ייעודיות העוסקים בתחומי האינטרנט, הפרסום והגרפיקה. העובדים המקצועיים עובדים על מחשבי מקינטוש וקשה מאד עד בלתי אפשרי להניע אותם לעבוד על מחשבים אחרים. כל מחשב אחר לא יבצע סוג זה של עבודה במקצועיות כמו מחשבי האפל .

לכן, אם יש תקלה במכשיר הוא מועבר למעבדה לתיקון ואם מדובר בבעיה מהותית אשר קשה לתקן או לא כדאי לתקן אותה לאור העלויות הגבוהות, רוכשים מחשב חדש.

מחשבי אפל, מקינטוש הם מחשבים ייחודיים המכילים חלפים אשר אינם קיימים במחשבים אחרים. החברה היצרנית מעבירה הנחיות מדויקות לגבי אופן התיקון של כל אחת מסוגי התקלות הנפוצות ויש לבצע את התיקון באופן מדויק כדי לא לבצע מהלכים שגויים כמו החלפת חלפים מסוימים ללא צורך.

החברה היצרנית הסמיכה גם חברות ספציפיות לבצע את הטיפולים הטכניים הנדרשים. לאור הימצאותם של טכנאים בכירים ומיומנים במעבדה הספציפית שלנו ומכיוון שהמעבדה שלנו פעילה כעשרים שנה ולטכנאים יש ידע רב,  אנחנו מורשים כבר כמה שנים לבצע את התיקונים במקינטוש.

רק טכנאים אמינים אשר עברו הכשרה בתחום תיקון מחשבי אפל יכולים להתמודד עם התקלות במחשבים הללו ולכן הם היחידים אשר מורשים לבצע זאת.

המחשבים הייחודיים של אפל

בתכנונם של מחשבי אפל הושקעה מחשבה רבה ולכן הם נחשבים למחשבים המובילים והאמינים ביותר הקיימים בשוק. טכנאי המעבדה שלנו הם בעלי יכולת וניסיון בתיקון דגמי המחשבים הייחודיים כמו new MacBook  MacBook  air Mac mini  iMac  ואחרים.

שיטת האבחון והתיקון של מחשבי אפל

לכל מחשב אפל אשר מגיע למעבדה מבצעים אבחון בהתאם לסוג התקלות אשר חווה המשתמש ואשר מנעו ממנו שימוש שוטף במחשב. האבחון כולל סקירה של המחשב בהיבטים רבים כדי לעלות על התקלה או על התקלות. בהתאם לכך אנו קובעים עלות הוגנת של התיקון בהתאם לסך שעות העבודה ולעלויות של החלפים השונים.

הטכנאי מיידע את הלקוח מהי העלות המשוערת של התיקון כולל עלות החלפים המקוריים והעבודה ואם ניתן אישור, העבודה מתבצעת. לעיתים מדובר בתקלה קטנה אשר עלותה היא מועטה וכך גם זמן התיקון שלה ואילו במקרים אחרים מדובר בתקלות רחבות היקף.

כדי להעניק שירות מהיר ומקצועי ללקוחות, אנו מחזיקים מלאי מכובד של כל סוגי החלפים כך שאנחנו ערוכים לכל תרחיש ולכל צורך. זו האחריות שלנו כלפי הלקוחות כדי שיוכלו לקבל בחזרה את המחשב לאחר תיקון מהיר ומהימן.

מחשבי מק הם בדרך כלל יקרים הרבה יותר מהמחשבים הרגילים בעת הרכישה וכך גם בעת התיקון לאור המחירים היקרים של החלפים. למרות זאת מי שעובד במחשב מק יהיה לו קשה מאד לוותר עליו ולעבוד בסוג אחר של מחשב.

המעבדה מבצעת בכל יום תיקונים כמו לדוגמה החלפת לוח אם, פירמוט מחשב, תיקון תקלות שונות, החלפת אביזרים כמו כפתורים ועוד.

בהתאם לסוג התיקון ולגילו של המחשב, מעניקה המעבדה אחריות על החלפים ועל התיקון הספציפי אשר בוצע.

תיקון מחשבי אפל

אם גם לכם יש מחשב אפל אשר קשה לכם מאד להיפרד ממנו אך עקב התקלה אינכם יכולים לעבוד אתו, הצוותים המקצועיים שלנו ישמחו לבדוק אותו ולאחר קבלת אישורכם לתקן אותו תוך פרק זמן קצר כך שתוכלו לחזור לשגרה ולבצע את המטלות היום יומיות שלכם.