שירותי מעבדה לתיקון מחשבים

service

שירותי מעבדה לתיקון מחשבים

בעולם המודרני קשה לנו להתנהל ללא מחשב אם במקרה קיימת בו תקלה. הצורך בתיקון המחשב הופך לנושא חשוב ואפילו בהול ולכן חשוב לכל אדם למצוא מעבדה אמינה לתיקון מחשבים.

שירותי מעבדה לתיקון מחשבים

זקוק לטכנאי מחשבים?

אני במרחק שיחה!

המעבדה המקצועית שלנו קיימת כבר למעלה מעשרים שנה ועובדים בה טכנאים מהשורה הראשונה בעלי ידע נרחב אשר פותרים כל יום בעיות אקוטיות בתחום המחשבים להרבה מאד לקוחות.

המעבדה עוסקת בתיקון כל סוגי המחשבים, הן נייחים והן ניידים, של יצרנים שונים כמו HP APPLE ורבים אחרים.

העבודה בסביבה ממוחשבת

אנשים פרטיים זקוקים באופן רציף למחשב כדי לטפל במיילים המגיעים אליהם, להיות בקשר עם גורמים שונים ביום יום כמו עם הבנק, להזמין מוצרים באינטרנט ולגלוש ברשתות החברתיות ועוד. לא מדובר כאן במותרות אלא בסוג ההתנהלות שכולנו עברנו אליה בשנים האחרונות ופיתחנו תלות מהותית בכל הקשור לעבודה באמצעות המחשב.

כאשר יש תקלה ואי אפשר להתנהל כרגיל, הצורך לתקן את המחשב הופך לחשוב ביותר ולכן מעבירים אותו בהקדם למעבדה כדי שמהר מאד בעל המחשב יחזור לחיים נורמטיביים.

כאשר מדובר במחשב השייך למקום עבודה או לאדם פרילנסר העובד באמצעות המחשב, הנושא הופך לאקוטי עוד יותר כיוון שללא העבודה השוטפת במחשב נוצרים עיכובים בפעולות שונות אשר העובד מבצע באופן שוטף. גם במקרה הזה המחשב מועבר למעבדה שלנו לצורך תיקון דחוף.

ההתנהלות של מעבדת תיקוני המחשב

לאור הניסיון רב השנים שלנו עם מחשבים והגידול המשמעותי בהיקפי העבודה באמצעותם, אנו מודעים לחשיבות הרבה של כל מחשב עבור המשתמש בו ולכן עושים כל שניתן כדי לסייע ללקוחות.

קיימים תיקונים קטנים שאם קיימת אפשרות אנו מתקנים על המקום או תוך פרק זמן קצר מאד. במקרים אחרים כאשר קיים צורך גם להתקין חלפים חדשים, התהליך אורך לפעמים פרק זמן מעט ארוך יותר הכולל את ההתנהלות מול הלקוח, התקנת החלפים או הזמנת חלפים ייחודיים אשר אינם במלאי.

ברוב המקרים אנו מחזיקים מלאי גדול של כל החלפים אשר מותקנים במחשבים לעיתים תכופות. לעיתים יש צורך בחלפים ייחודיים אשר לא קיימים במלאי ולכן יש להמתין יום יומיים עד שיגיעו למעבדה.

כל אבחון וכל תיקון נעשים תוך חשיבה מעמיקה ובתשומת לב מרבית. המטרה היא לתקן את המחשב כך שתקלה זו לא תצוץ שוב תוך פרק זמן קצר ותשבש שוב את מהלך החיים של בעליו של המחשב.

הטכנאים שלנו גם בוחנים כמה נושאים לטווח הרחוק כדי להקדים רפואה למכה. אם ניכר שיש בעיה מסוימת במחשב, אף על פי שהיא עדיין לא מורגשת אך ברור שהיא תצוץ בקרוב כמו לדוגמה הגעה לרמת המקסימום בזיכרון, הטכנאי ימליץ ללקוח להגדיל את הזיכרון כדי שלא להגיע שוב למעבדה. מדובר בפעולה שלוקחת כמה דקות ועדיף לבצע אותה כעת מאשר להגיע למצב ללא אפשרות לאחסן בזיכרון קבצים, מסמכים ותמונות לאור הבעיה בקיבולת הזיכרון.

עבודה מול חברות ועסקים

כל אחד מהלקוחות העסקיים שלנו עוסק בתחום אחר ולכן מותקנים על המחשב של כל אחד מעובדיו תוכנות אחרות. אנו מסייעים להם ביצירת ההתאמה של המחשב לקיבולת של התוכנות השונות כדי שהעובדים יוכלו לעבוד באופן רציף. ומו כן מחפשים פתרונות למצבים שבהם תוכנה מסוימת מפריעה לפעילותה הסדירה של תוכנה אחרת.

בכל תקלה במחשב שלכם אנו נשמח לסייע תוך ביצוע בדיקה מדוקדקת של מצבו של המחשב על כל היבטיו, כדי לטפל בכל צורך באופן אמין הכולל שירות מושלם לאורך זמן.