או השאר פרטים ונחזור במהרה:

שם

טלפון

ניקוי המחשב

ניקוי המחשב לניצול מירבי של הפוטנציאל שלו

כשאנו מדברים על ניקוי המחשב אנו מדברים על שני כיווני פעולה: ניקוי פיזי של המחשב והרכיבים שלו וניקוי ברמת התוכנות ומערכת ההפעלה. ניקוי פיזי הוא לרוב ניקוי של אבק, פירורי אוכל, או של שערות של חיית המחמד. לכלוך מסוג זה זה המתאסף בהדרגה על המחשב ובתוכו עלול לסתום הן את מערכת האיוורור והן להצטבר בין רכיבי המחשב. אבק שסותם את מערכת האיוורור עלול לגרום לחימום יתר ולפגיעה חמורה ולעתים בלתי הפיכה בפעולת המחשב. אבק שמצטבר בין הרכיבים של המחשב עלול לגרום להאטה בכל הפעילות שלו, הוא יכול להביא לכך שהמחשב נתקע ולעתים אף לא נדלק. לכן חשוב להבין כי ניקוי של מחשבים חיוני לשמירת הפעילות התקינה שלו.

 

ניקוי המחשב באופן עצמאי – כדאי או לא כדאי?

אם בכל זאת החלטתם לנקות את המחשב מאבק ולכלוך בעצמכם עשו זאת בעדינות מירבית, השתמשו במברשת דקה ורכה, אל תשתמשו בשום חומר ניקוי ואפילו לא במים. אך עדיף ומומלץ כי ניקוי מחשב ייעשה רק בידי טכנאי מחשבים מוסמך בתל אביב. באמצעות המיכשור המתאים זוהי פעולה מהירה ויעילה וחבל לקחת סיכונים מיותרים. את התחזוקה הכוללת ניקוי המחשב מומלץ לעשות כל כמה חודשים וכך תוכלו לנצל את מלוא הפוטנציאל של המחשב שלכם במהירות וביעילות העבודה ואף למנוע בעיות ותקלות חמורות בעתיד.

 

תוכנות לניקוי המחשב

ברמת התוכנות וההפעלה חשוב לנקות את המחשב באמצעות תוכנת אנטי וירוס איכותית. אך בכך לא די. לא רק וירוסים גורמים לאיטיות בעבודת המחשב אלא גם קבצים זמניים שנשארים במחשב שלכם לאחר גלישה או הורדה של תמונות ותוכנות. חשוב להוריד את הקבצים הזמניים שהצטברו שכן הם מעמיסים על הזיכרון של המחשב ומאיטים את פעולתו. לעתים נדמה לנו שהורדנו תוכנה ישנה אך למעשה השארנו עקבות שלה במקומות שונים והם גורמים לאיטיות ולהכבדה על פעילות המחשב. כך שחשוב לערוך בדיקה פעם בחודש לוודא שאכן נעשה ניקוי בצורה יעילה ומקצועית. בעיות כמו איטיות בעבודה או איטיות בגלישה יכולות להיפתר בקלות על ידי ניקוי של מחשבים.

אל מי לפנות

המסקנה היא שאם אתם רוצים להשיג ניצול מירבי של הפוטנציאל הטמון במחשב שלכם חשוב להתעדכן בתוכנת אנטי וירוס איכותית ויעילה, חשוב לדאוג לבצע ניקוי המחשב מאבק ולכלוך והכי חשוב לעשות זאת באמצעות מעבדה איכותית שתתן לכם את הטיפול האופטימלי. פירוש הדבר הוא גם שתקבלו מחיר הוגן ולא ינסו למכור לכם תוכנות או טיפול שאינכם זקוקים להם ובטווח הארוך תחסכו לעצמכם תקלות והוצאות גדולות יותר. אם אתם רוצים להגן על המחשב שלכם ולשמור עליו לפני שתאבדו מסמכים, מידע, קישורים ותמונות פנו למעבדה מקצועית ובצעו ניקוי מחשב מקצועי.

כך שאם אתם מבקשים לשדרג את פעולת המחשב שלכם בפעולה קלה ופשוטה דאגו לניקוי מקצועי ואיכותי שלו באמצעות מעבדת מוניטור מחשבים הוותיקה והאמינה. אבן גבירול 110 תל אביב. או צרו קשר טלפוני וקבלו ייעוץ חינם בטלפון: 03-5299299 או בנייד: 054-6900100.