או השאר פרטים ונחזור במהרה:

שם

טלפון

מטען למחשב נייד

מטען למחשב נייד – הפתרונות העומדים לרשותכם

המחשב הנייד חייב מטען על מנת לעבוד. ברגע שהסוללה מוטענת אפשר להעביר את המחשב לכל נקודה בלי הכבל הנמשך ממנו, אך טעינה טובה היא חלק בלתי נפרד מהעבודה מול המחשב. ברגע שישנה תקלת טעינה הדבר הראשון שרוב האנשים עושים הוא לרכוש מטען למחשב נייד. פעמים רבות זה יהיה הפתרון הנכון ועם זאת כאשר המטען נראה שלם ותקין יכול להיות שיהיה עדיף לפנות למעבדה ולבדוק שאין מדובר בתקלת מגעים או בעיית סוללה.

רכישת מטען למחשב נייד מקורי של החברה

רכישה של מטען למחשב נייד יכולה של מטענים שונים כשאלו נחלקים למטענים המיוצרים כל ידי החברה שייצרה את המחשב ולאלו אשר מיועדים לכלל המחשבים. לרוב, המחירים של המטענים המקוריים יהיו יקרים יותר מאלו האוניברסליים וזאת בשל החברה שייצרה אותם. כאן המקום לטעויות קטן מאד והסיכוי שהמטען החדש יבצע את העבודה ויפתור את תקלת הטעינה גדול מאד.

רכישת מטען אוניברסלי

מטען אוניברסלי למחשב הנייד הוא מטען אשר מתאים לסוגים שונים של מחשבים, הוא לא יהיה מקורי של החברה אשר ייצרה את המחשב ולרוב מחירו יהיה זול משמעותית מהמטען המקורי. אם אתם חושבים לרכוש מטען שכזה כדאי מאד שתשימו לב כי הוא מתאים לדרישות של המחשב. במקרה שיש לכם ספק איזו רכישה היא הטובה ביותר עבורכם מומלץ ליצור קשר עם המעבדה או החנות המוכרת ולברר יחד עם המומחים בתחום שאתם אכן קונים את הטוב ביותר עבור המחשב.

בדיקת המחשב במעבדה

ישנם מקרים בהם הפגיעה במטען אינה נובעת מבעיה פיזית. כלומר, המחשב לא נפל, הכבל לא נחתך ואין שום סיבה המעידה מדוע המחשב לא מצליח להיטען. נכון להגיד כי ייתכן ומדובר בבלאי סביר אך אם לא נראית כל תקלה ברורה לעין, כדאי מאד להגיע אל המעבדה ולבחון אם יש צורך במטען חדש למחשב הנייד או יש ישנה בעיה חמורה יותר אשר דורשת תיקון.

פנו לגורמים מקצועיים

אם אתם לא משוכנעים שיש לכם צורך ברכישת מטען למחשב נייד ולא יודעים אם התקלה היא במטען או במחשב עצמו, מוטב שתפנו למעבדה המתמחה בתחום. שימו לב כי חנויות רבות ישמחו מאד למכור לכם מטען אך לא תמיד יידעו להגיד לכם אם זהו הפתרון הנכון למחשב או לא. במעבדה תתבצע בדיקה של המחשב, בדיקת הסוללה ובדיקת מגעים וזאת לאחר שיתגלה כי מטען חדש למחשב לא ייתן את הפתרון המתאים. המעבדה המתאימה למחשב שלכם צריכה לעמוד בקריטריונים הבאים:

  • מומחיות במחשב שלכם – אם יש ברשותכם מחשב ישן במיוחד או של חברה שכמעט ואינה בשימוש, חשוב שתמצאו מעבדה שמכירה את סוג המחשב שלכם ויכולה להעניק פתרון מתאים ויסודי.

  • החזקה של חומרה מתאימה – על המעבדה להחזיק מטענים למחשבים ניידים כך שאם התקלה היא במטען יהיה באפשרותה לבדוק זאת במקום ופשוט למכור לכם את המטען. ברגע שהחומרה הנכונה נמצאת במקום תוכלו לחסוך זמן וכסף.

  • זמינות גבוהה – על המעבדה לתת לכם פתרון מהיר ככל האפשר ולהיות זמינה עבורכם ואין זה משנה אם אתם מבקשים לרכוש מטען למחשב נייד או להגיע לבדיקה מקיפה של המחשב שלכם.

התקשרו עכשיו והתחדשו במטען חדש למחשב שלכם – 054-6900100