או השאר פרטים ונחזור במהרה:

שם

טלפון

החלפת מסך למחשב נייד

התופעה המוכרת של החלפת מסך למחשב נייד

הניידות הגבוהה של המחשבים הניידים, קלות התפעול שלהם ומשקלם הנמוך מאפשרים לנו לקחת את המחשב לכל מקום כמעט: לעבודה, ללימודים, לרכבת, לבית קפה או לספסל בגינה. אך בדרך זו המחשב נחשף לתקלות שונות. אחת התקלות הנפוצות כיום הקשורות לניידות הגבוהה של המחשבים היא מסך לא תקין, מסך שבור או מסך שהצירים שלו נשברו. אם בעבר בעייה במסך פירושה היה החלפה של כל המחשב הנייד, היום הטכנולוגיה המפותחת, המלאי הגבוה של חלפים והמחירים הנוחים מאפשרים לא רק להחליף את המסך של המחשב הנייד שלכם, אלא לעשות זאת במהירות ובמחיר סביר ביותר.

הסיבות השונות של החלפת מסך למחשב נייד

כאשר באים לדון בתיקון או החלפת מסך למחשב נייד יש כמה דברים חשובים שצריך לקחת בחשבון. ראשית, חשוב לדעת כי יכולות להיות סיבות שונות לכך שאין תצוגה במסך או שהתצוגה לקויה. לא כל הבעיות נובעות מהמסך עצמו, לעתים תקלה במסך שאינו נדלק נובעת מבעיה ברכיב בלוח האם, בכרטיס המסך או בחיבור לא תקין. לעתים המסך מראה תצוגה לקויה כמו ריצוד, עוצמת אור חלשה מדי, קווים על המסך או בעיה בצבעים. לעתים התקלה מכנית ממש כלומר שבר של המסך או שריטות. לכן, כאשר אתם מביאים את המחשב שלכם לטכנאי מחשבים בתל אביב לצורך החלפת מסך למחשב נייד חשוב מאוד שתדעו לדייק בתיאור הבעיה. הדבר יחסוך מכם זמן ויאפשר לאתר את התקלה ביעילות ולתקן אותה במהירות.

שתי אפשרויות לאבחון הבעיה

כאשר אתם רוצים להחליף את המסך של המחשב הנייד שלכם ישנן שתי אפשרויות עיקריות: האחת – לתקן את המסך הקיים אם הדבר אפשרי, והאפשרות השנייה – החלפה של המסך התקול במסך חדש, תקין ואיכותי יותר. הדבר תלוי כמובן בתקלה עצמה. היות שהשוני בטיפול בשני המקרים יביא בהכרח להבדל בעלות יש להתייעץ עם המעבדה ולשקול את עלות התיקון מול עלות של רכישת מחשב חדש. לכן, חשוב מאוד לקבל את הטיפול במעבדה אמינה ויציבה שאתם יודעים שההמלצה והטיפול שתקבלו בה יהיו אמינים.

בחירה במעבדה הנכונה

במקרה של החלפת מסך למחשב נייד חשוב לוודא שהמעבדה אכן מחזיקה מלאי מסכים של מגוון חברות כדי שתוכלו לרכוש את המסך המתאים בדיוק לכם. מלאי קיים יחסוך לכם הרבה זמן כי לא תצטרכו להמתין להזמנה של המסך והוא יחסוך לכם כסף כי מעבדה עם מלאי יכולה להשיג עבורכם מחיר מוזל. פירוש הדבר הוא שבמעבדה יהיה מלאי של מסכים של חברות שונות ובגדלים השונים. באופן עקיף אתם יכולים להסיק כי מעבדה שמחזיקה מלאי היא גם מעבדה איתנה יותר מבחינה כלכלית וגם זהו פרט שחשוב לקחת בחשבון.

יצירת קשר מיידי וייעוץ חינם

כך שאם אתם מחפשים טיפול אמין בכל הנוגע לתחום המחשבים הניידים חפשו מעבדה ותיקה ואמינה עם חוג לקוחות יציב לאורך שנים. מעבדת מוניטור באבן גבירול 110, בתל אביב תספק לכם את כל הנתונים האלה ואף יותר. ניתן ליצור קשר טלפוני ולקבל ייעוץ ראשוני בטלפון: 03-5299299 או בנייד: 054-6900100.